تاریخ : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ 13 شعبان 1445 Thursday, 22 February , 2024
8
رحیم خستو:

کارکنانی که املاک و مستغلات شهرداری را کشف و معرفی کنند تشویق شوند

  • کد خبر : 1652
  • 10 اسفند 1399 - 21:11
کارکنانی که املاک و مستغلات شهرداری را کشف و معرفی کنند تشویق شوند
رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج گفت: بر اساس تباصر بودجه سال 1400 در نظر گرفتن هدایا و یا تشویق برای کشف و معرفی املاک و مستغلاتی که بنا به هر دلیل ثبت نشده اند و یا ناشناخته باقی مانده و یا صرفاً در حافظه افراد ثبت و ضبط است، در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرگوهردشت، رحیم خستو در نطق پیش از دستور دویست و سی و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن تقدیر و تشکر از مدیران دو مجموعه شهرداری اظهار داشت: از سازمان فاوا و املاک و مستغلات شهرداری مهندس دهقان و محمودیان برای دومین بار در خصوص اتوماسیون ماده صد و دیگری اتوماسیون املاک و مستغلات که به بهره برداری رسید تقدیر و تشکر میکنم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به راه اندازی این سامانه به اجرای چند نکته اشاره و تصریح کرد: کلیه چک های بلا وصول بنا به هر دلیل در این سامانه ثبت و یا معامله های جدید که مستلزم انتقال چک است(دریافت چک) همزمان در سامانه ثبت گردد.

خستو بیان کرد: بر اساس تباصر بودجه سال ۱۴۰۰ در نظر گرفتن هدایا و یا تشویق برای کشف و معرفی املاک و مستغلاتی که بنا به هر دلیل ثبت نشده اند و یا ناشناخته باقی مانده و یا صرفاً در حافظه افراد ثبت و ضبط است، در نظر گرفته شود.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج افزود: هرگونه انتقال املاک به نام شهرداری ناشی از جرایم ماده ۱۰۰ نیز همزمان در سامانه ثبت شود.

خستو در بخش دیگری از سخنانش در خصوص استقبال از بهار یادآور شد: در راستای اجرای طرح استقبال ازبهار رنگ آمیزی جداره ها و جدول هایی که از سنگ ساخته شده پرهیز شود.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=1652
  • نویسنده : دبیر خبر
  • ارسال توسط :
  • منبع : گوهردشت
  • دیدگاه‌ها برای کارکنانی که املاک و مستغلات شهرداری را کشف و معرفی کنند تشویق شوند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.