تاریخ : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ 13 شعبان 1445 Thursday, 22 February , 2024
4
استاندار البرز

هرگونه تجمع تبلیغاتی توسط داوطلبان انتخابات در البرز ممنوع است

  • کد خبر : 2296
  • 30 اردیبهشت 1400 - 8:48
هرگونه تجمع تبلیغاتی توسط داوطلبان انتخابات در البرز ممنوع است
استاندار البرز با اشاره لزوم مشارکت مردم در انتخابات ، گفت: هرگونه تجمع و گردهمایی تبلیغاتی تا پیش از زمان قانونی آغاز تبلیغات و تایید ستاد ملی کرونا مغایر قانون و ممنوع است.

عزیزاله  شهبازی با اشاره به ضرورت انجام هرگونه اقدامات انتخاباتی از سوی داوطلبان مطابق قانون اظهار داشت:  کلیه امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در استان البرز فراهم شده است.

وی افزود:   برنامه ریزی برای انتخابات بر اساس جدول زمانی خود توسط دست اندرکاران  در حال انجام است و جلسات ستاد انتخابات به طور مرتب و منظم برگزار می‌شود.

استاندار البرز با بیان اینکه در حال حاضر هرگونه تجمع تبلیغاتی توسط داوطلبان انتخابات ممنوع است، بیان کرد:  در نظام مقدس جمهوری اسلامی رعایت قانون یک وظیفه دینی،  شرعی و قانونی است برای اینکه رای مردم زینتی نیست بلکه یک رای هم تاثیرگذار و سرنوشت ساز است به همین خاطر تامین امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت از اهداف اساسی و اصلی وزارت کشور در استان‌ها است.

شهبازی با بیان اینکه حضور و مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای در ۲۸ خرداد ماه سال جاری تمامی تحلیل‌های هدفمند استکبار جهانی را نقش برآب می کند، تصریح کرد:   یکی از فصول کلیه انتخابات در سطوح مختلف مجازات‌هایی است که قانونگذار برای برخورد با متخلفین پیش‌بینی کرده است.

وی با بیان اینکه  کلیه امکانات تجهیزات برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شهر و روستا در استان البرز تامین شده استریال ادامه داد: امروزه در دنیا گردش قدرت به روش مسالمت آمیز از طریق انتخابات صورت می‌گیرد در حقیقت این مردم هستند که سر نوشت خودشان را تعیین و رقم می زنند و اصولا قاعده دمکراسی و گردش قدرت هم همین است.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=2296
  • ارسال توسط :
  • منبع : تسنیم
  • دیدگاه‌ها برای هرگونه تجمع تبلیغاتی توسط داوطلبان انتخابات در البرز ممنوع است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.