تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ 12 شعبان 1445 Wednesday, 21 February , 2024
3
علیرضا رحیمی:

مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید سرلوحه و خط مشی کمیسیون فرهنگی شورا شود

  • کد خبر : 2836
  • 14 شهریور 1400 - 13:57
مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید سرلوحه و خط مشی کمیسیون فرهنگی شورا شود
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در عرصه ارتقای فرهنگ شهروندی زیر بنای اصلی توسعه شهری است در این راستا جهاد توسعه فرهنگی با همکاری همه دستگاههای متولی فرهنگی شهرمحقق می شود.

به گزارش خبرگوهردشت، علیرضا رحیمی محمودآبادی در اولین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ورزشی شهرداری کرج که با حضور اعضا این کمیسیون ، رئیس سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی و تعدادی از مدیران دستگاههای فرهنگی برگزار شد، اظهارداشت:مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید سرلوحه و خط مشی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج بر لزوم تحول اساسی در حوزه فرهنگ و هنر اشاره کرد و افزود: از آنجایی که دستگاه های فرهنگی در حوزه های مختلف در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند ،رسالت اصلی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری ارتقای فرهنگ شهروندی ،توجه به سلامت اجتماعی ، ایجاد نشاط و امید به زندگی برای شهروندان و احیای فرهنگ است .

رحیمی محمودآبادی بیان کرد: نگاه به مادر خرجی شهرداری از طرف دستگاه های فرهنگی شهر جزو آسیب های اجتماعی در حوزه فرهنگ و هنر است.

وی نگاه شورای اسلامی دوره ششم شهر کرج را نسبت به مسایل فرهنگی و اجتماعی در شهر بسیار عالی و قابل تحسین خواند و: یادآور شد: خوشبختانه براساس دیدگاه فرهنگی اعضای شورای شهر و مدیریت شهری به این موضوع نگاه ویژه ای شده و شرایط برای کار فرهنگی در این کلانشهر البته با  کمک سایر دستگاه های فرهنگی شهر مهیا است.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=2836
  • نویسنده : دبیرخبر
  • ارسال توسط :
  • منبع : گوهردشت
  • دیدگاه‌ها برای مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید سرلوحه و خط مشی کمیسیون فرهنگی شورا شود بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.