تاریخ : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ 13 شعبان 1445 Thursday, 22 February , 2024
3
استاندار البرز:

قرارگاه اجتماعی البرز فعالیت خود را رسماً آغاز کرد/ لزوم انتقال زندان ها به خارج از استان

  • کد خبر : 3486
  • 30 بهمن 1400 - 15:15
قرارگاه اجتماعی البرز فعالیت خود را رسماً آغاز کرد/ لزوم انتقال زندان ها به خارج از استان
استاندار البرز با بیان اینکه قرارگاه اجتماعی البرز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری فعالیت خود را رسما آغاز کرد، گفت: خروج زندان های ملی از استان نیز یکی از مطالبات اصلی ما محسوب می شود.

به گزارش خبر گوهردشت مجتبی عبداللهی در جلسه قرارگاه اجتماعی استان که روز شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، افزود: توانمندسازی محلات ضعیف و ناکارآمد شهری و رسیدگی به اقشار کم درآمد جامعه مطالبه جدی و به حق مقام معظم رهبری از مسئولان نظام است.

وی ادامه داد: با توجه به این امر، ما بعنوان کارگزاران نظام باید تمام توان خود را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت حرکت برای کاهش آسیب های اجتماعی و توانمندسازی اقشار ضعیف جامعه، به کار گیریم.

عبداللهی گفت: در قالب قرارگاه اجتماعی، وظایف، تکالیف و احکام تمامی مسئولان مشخص است و قرارگاه های متناظر نیز توسط فرمانداری ها تشکیل می شوند.

وی افزود: اکنون که این قرارگاه در استان تشکیل شد، اطلاعات کاملی از محلات داریم و با اشراف بر امور نسبت به احصا مشکلات و موانع و اتخاذ راهکارهای تخصصی برای حل آنها و توانمندسازی و ساماندهی محلات ناکارآمد شهری و نقاط آسیب پذیر استان اقدام خواهیم کرد.

استاندار البرز گفت: اطمینان دارم که مدیران خدوم، انقلابی و ولایتمدار البرز با بسیج ظرفیت های خود در حوزه های مختلف، قرارگاه اجتماعی استان را برای نیل به اهداف یاری می کنند و وظایف خود را به نحو مطلوب انجام می دهند.

وی افزود: به طور قطع با اقدامات و برنامه هایی که در دستور کار داریم به زودی شاهد تحولات مثبتی در محله های استان خواهیم بود.

عبداللهی گفت: ستاد توانمندسازی محلات به ریاست دکتر آقامحمدی تجربیات ارزشمندی دارند و با رصد فعالیت های قرارگاه استانی می توانند یار و یاور ما باشند.

وی افزود: البرز، استانی مهاجرپذیر است که به تبع این امر با تهدیدهایی مواجه است که باید با مدیریت صحیح و برنامه ریزی دقیق این تنوع اقوام را به همگرایی بیشتر و وحدت و انسجام رهنمون باشیم.

استاندار البرز گفت: زندان های بزرگ ملی نیز در البرز مستقر هستند از این رو باید توجه ویژه ای به سکونت خانواده های آنها و آسیب های احتمالی داشته باشیم.

وی افزود: خروج این زندان ها از استان نیز یکی از مطالبات اصلی ما محسوب می شود.

عبداللهی گفت: در استان خیریه های بسیاری نیز شکل گرفته که در حوزه های مختلف وارد عمل شده اند که با آنها دیدار و گفتگو داشته ایم و از این ظرفیت نیز بهره می گیریم.

وی افزود: به طور قطع اگر این قرارگاه در البرز به اهدف خود برسد، سایر استان ها نیز می توانند از این الگو بهره برداری کنند.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=3486
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای قرارگاه اجتماعی البرز فعالیت خود را رسماً آغاز کرد/ لزوم انتقال زندان ها به خارج از استان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.