تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ 20 شعبان 1445 Thursday, 29 February , 2024
6
استاندار البرز:

صف معلمان و برهم زنندگان نظم جامعه جداست

  • کد خبر : 3584
  • 03 اسفند 1400 - 10:55
صف معلمان و برهم زنندگان نظم جامعه جداست
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: صف معلمان و برهم زنندگان نظم جامعه جداست بنابراین در کنار معلمان هستم و اجازه نمی دهم که به این جایگاه ارزشمند و فرهیخته توهین و بی احترامی شود.

به گزارش خبر گوهردشت مجتبی عبداللهی در دیدار با جمعی از معلمان استان که روز سه شنبه در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، با بیان اینکه دشمنان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، بیش از چهل سال است که این نظام را به طروق مختلف تحریم کرده اند، افزود: معلمان و به طور کلی فرهنگیان از اقشار آگاه و فرهیخته جامعه هستند و به طور قطع از مشکلاتی که بواسطه این محدودیت ها و دسیسه ها حاصل شده، مطلعند.

وی ادامه داد: با گذشت بیش از ۴ دهه از عمر انقلاب اسلامی، مردم همواره آگاهانه در صحنه بوده اند و اتحاد و انسجام و یکپارچگی خود را برای حفاظت از آرمان های انقلاب به نمایش گذاشته اند.

عبداللهی گفت: معلمان الگوی جامعه هستند و مردم و مسئولان همیشه نگاه و احترام خاصی برای این قشر فرهنگی و ارزشمند قائل هستند از این رو انتظار می رود که جامعه را از مشکلات کشور آگاه کنند.

وی افزود: اکنون که دولت محترم و مردمی سیزدهم با تمام توان درصدد اتخاذ تدبیر برای حل مسائل است باید همراه و همدل باشیم و فرصتی منطقی برای رفع موانع بدهیم.

استاندار البرز گفت: دولت مردمی سیزدهم از مشکلات بطن جامعه مطلع است به همین دلیل هم طرح ها و برنامه های مرتبط با این امر را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: در حال حاضر مسئولان ۳ قوه بیش از هر زمانی با هم همدل و همراه هستند تا ارتقا معیشت مردم محقق شود و باید این فرصت و اراده را غنیمت بدانیم و قدری صبور تر باشیم.

عبداللهی گفت: معلمان، افرادی با درایت و شعور هستند و نمی خواهند که به این نظام و آرمان های انقلاب لطمه ای وارد شود ولی عده ای خود را در این جمع فرهیخته جای می دهند و اهداف معاندان را دنبال می کنند.

وی افزود: از معلمان عزیز انتظار داریم که آگاه تر باشند و اجازه ندهند که دشمنان در این شرایط حساس کشور، روزنه ای برای نفوذ پیدا کنند.

استاندار البرز گفت: صف معلمان و برهم زنندگان نظم جامعه جداست بنابراین در کنار معلمان هستم و اجازه نمی دهم که به این جایگاه ارزشمند و فرهیخته توهین و بی احترامی شود.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=3584
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای صف معلمان و برهم زنندگان نظم جامعه جداست بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.