تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ 12 شعبان 1445 Wednesday, 21 February , 2024
6

شناسایی آسیب های اجتماعی تا اجرای طرح بازآفرینی ازاهداف دفاتر تسهیلگری است

  • کد خبر : 3069
  • 18 آبان 1400 - 12:28
شناسایی آسیب های اجتماعی تا اجرای طرح بازآفرینی ازاهداف دفاتر تسهیلگری است
توسعه اجتماعی محلات کمتربرخورداروافزایش حق مشارکت مردم ، یاری رساندن به گروه های اجتماعی و استفاده از فناوری های توانمند سازی از اهم نقش این دفاتر است .

به گزارش خبرگوهردشت،اعضای شورای اسلامی شهر کرج بهمراه سرپرست منطقه شش شهرداری کرج و رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری و معاونین از دفاتر تسهیلگری حصارک بالا و حیدرآباد بازدید کردند.

حسین مهاجری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت : در دفاتر تسهیلگری ارتقای آگاهی عمومی و مطالبه گری فرآیندی است که باید طی شود و حسب به نیاز جامعه محلی تاثیر گذار بوده و نهایتا با ایجاد ساختار های نهادی و مشارکتی دستیابی به اهداف توسعه محلی با مشارکت مردمی و ارتقای اعتماد و همبستگی اجتماعی را ایجاد می کند.

علی قاسم پور سخنگو و رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد : سازمان های اداری فعال در سطح محله ، نهاد های محلی و همه ساکنین باید به این نکته توجه کنند که دفاتر تسهیلگری خانه امن محله است که متعلق به همه بوده و هرچقدر همبستگی اعضای این خانه محله بیشتر بشود، رشد و توسعه آن محله نیز بیشتر خواهد بود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دفاتر تسهیل گری حلقه واسط بین مردم و نهادهای اجرایی و خدماتی هستند، مطالبه گری به حق و درست را پیگیری کنند.

در پایان این بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کرج و سرپرست شهرداری منطقه شش کرج و رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری نسبت دیوارنگاری پارک خیابان عدل حیدرآباد را به صورت نمادین انجام دادند .

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=3069
  • نویسنده : دبیرخبر
  • ارسال توسط :
  • منبع : گوهردشت
  • دیدگاه‌ها برای شناسایی آسیب های اجتماعی تا اجرای طرح بازآفرینی ازاهداف دفاتر تسهیلگری است بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.