تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ 12 شعبان 1445 Wednesday, 21 February , 2024
8
محمدحسین خلیلی اردکانی:

سامانه سامان شهر ساماندهی پرونده های ملکی را تسریع می کند

  • کد خبر : 1633
  • 09 اسفند 1399 - 21:06
سامانه سامان شهر ساماندهی پرونده های ملکی را تسریع می کند
رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج گفت: سامانه سامان شهر ساماندهی پرونده های ملکی را تسریع می کند و فرایندها و دسترسی ها به اطلاعات پرونده ها را نیز شفاف سازی می نماید.

به گزارش خبرگوهردشت،محمدحسین خلیلی اردکانی ظهر امروز در مراسم رونمایی از سامانه اتوماسیون املاک شهرداری کرج (سامان شهر)، با بیان اینکه این پروژه تأثیر بسزایی در روند مدیریت شهری خواهد داشت، اظهار داشت: شهرداری مجازی شفاف سازی فرایندها و فعالیت‌ها را به دنبال دارد که البته سعی داریم نقص‌هایی که در این پروژه وجود دارد برطرف شود.

عضو شورای شهر کرج ضمن تقدیر از فعالان اجرای این پروژه تصریح کرد: پیش از این ۱۳۰ هزار پرونده با ۱۵۰ شاخص مطرح و کار فیزیکی برای انجام این پرونده‌ها انجام شده است که امیدواریم با اجرای پروژه فوق شاهد تسهیل در رسیدگی به پرونده‌های املاک باشیم.

رئیس کمسیون نظارت شورای شهر کرج بیان کرد: در ابتدا طرح تنها در ستاد مرکزی شهرداری انجام شد که با آموزش‌های دقیق به نیروهای مربوطه اجرای طرح به مناطق نیز رسید؛ البته نقاط ضعف اجرای طرح با نظارت‌های صورت گرفته ارزیابی و برطرف شد.

خلیلی اردکانی ضمن تأکید بر اینکه باید این پایش‌ها همچنان ادامه پیدا کند، یادآور شد: نباید بین پرونده‌های فیزیکی و ثبت در سیستم فاصله زمانی وجود داشته باشد تا بتوانیم اطمینان مردم را با تسهیل و تسریع امور کسب کنیم.

وی در خصوص شفاف سازی یادآور شد: باید مشخص شود اطلاعات پرونده‌ها در اختیار چه افرادی قرار خواهد گرفت و باید اطمینان حاصل شود که اطلاعات صرفاً در اختیار مدیران قرار می‌گیرد یا مناطق شهرداری، از طرفی میزان دسترسی مردم و صاحبان پرونده به اطلاعات نیز باید مشخص شود.

رئیس کمسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج با بیان اینکه ساختمان‌های شهرداری که در اختیار افراد حقیقی و حقوقی است هر چه زودتر تعیین و تکلیف شود، تصریح کرد: اجاره بهای پرداختی این ساختمان‌ها باید شفاف سازی شود.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=1633
  • نویسنده : دبیر خبر
  • ارسال توسط :
  • منبع : گوهردشت
  • دیدگاه‌ها برای سامانه سامان شهر ساماندهی پرونده های ملکی را تسریع می کند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.