تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ 20 شعبان 1445 Thursday, 29 February , 2024
9
محمدحسین خلیلی اردکانی:

روند جذب بودجه سال ۹۸ شهرداری کرج در ۱۵ سال گذشته بی سابقه بوده است

  • کد خبر : 1485
  • 19 بهمن 1399 - 13:15
روند جذب بودجه سال ۹۸ شهرداری کرج در ۱۵ سال گذشته بی سابقه بوده است
رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به جذب حدود دو هزار و صد میلیارد تومانی بودجه سال 98 این میزان جذب بودجه در 15 سال گذشته بی سابقه بوده است.

به گزارش خبرگوهردشت، محمد حسین خلیلی اردکانی با اشاره به بودجه مصوب شهرداری اظهار داشت: بودجه مصوب سال ۹۶ شهرداری، هزار و نهصد میلیارد تومان بوده که نصف آن مربوط به دوره چهارم و نصف دیگر مربوط به دوره پنجم شورای شهر است که از این میزان بودجه ۵۸ درصد آن جذب شده است.
رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج به بودجه نقدی و تهاتری سال ۹۷ شهرداری اشاره کرد و افزود: اعضای شورای شهر ۱۴۰۰ میلیارد بودجه نقدی و ۵۸۶ غیرنقدی مصوب کرده بودند که ۶۹ درصد آن جذب شده است.
خلیلی اردکانی تصریح کرد: بودجه مصوب سال۹۸، دو هزار و چهارصد و هشتاد میلیارد تومان مصوب شد که از این میزان ۳۱۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت محقق شده و ۴۰۰ میلیارد آن تاکنون محقق نشده است به طور کلی دو هزار و صد میلیارد تومان بودجه محقق شده که از این میزان ۱۱۷۷ میلیارد تومان عمرانی و ۹۹۷ میلیارد تومان جاری و ۱۶۶ میلیارد تومان سنواتی است.
عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: با توجه به جذب حدود ۲۱۰۰ میلیارد تومانی بودجه در سال ۹۸ باید گفت که در ۱۵ سال گذشته جذب این مقدار بودجه بی سابقه بوده است که نشان دهنده نظارت خوب و دقیق و فنی شورای شهر بر عملکرد شهرداری است.
وی یادآور شد: در حوزه هزینه های جاری از سال ۹۶ تا سال ۹۹ بالای ۱۱۰ درصد فقط هزینه دستمزد بر اساس بخشنامه دولتی افزایش حقوق در طول سه سال و نیم گذشته بوده و هیچ ردیف هزینه جاری جدید ایجاد نشده است. همچنین در طول دوره پنجم شورای شهر کرج نیروی جدیدی وارد بدنه شهرداری نشده است و به دنبال تخصصی کردن نیروها هستیم تا نیروها در جایگاه واقعی خود مشغول به فعالیت شوند

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=1485
  • نویسنده : دبیر خبر
  • ارسال توسط :
  • منبع : گوهردشت
  • دیدگاه‌ها برای روند جذب بودجه سال ۹۸ شهرداری کرج در ۱۵ سال گذشته بی سابقه بوده است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.