تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ 12 شعبان 1445 Wednesday, 21 February , 2024
4
عمار ایزدیار؛

حمایت از شرکت های دانش بنیان مانع از مهاجرت آنها می شود

  • کد خبر : 4339
  • 14 فروردین 1401 - 20:51
حمایت از شرکت های دانش بنیان مانع از مهاجرت آنها می شود
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و نیروی انسانی شورای اسلامی شهر کرج گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان می تواند مانع از مهاجرت آنها به پایتخت و یا سایر استان‌ها شود.

به گزارش خبرگوهردشت، عمار ایزدیار در خصوص تحقق شعار سال ۱۴۰۱، اظهار کرد: با توجه به اینکه شعار سال “تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین “ نام گذاری شده است، شورای اسلامی شهر نیز سیاست‌های خود را برای تحقق آن در حوزه مدیریت شهری و هوشمند سازی تدوین می‌کند.

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و نیروی انسانی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری افزود: هر تولیدی نمی تواند گره گشا و مزیت رقابتی و نسبی برای کشور ایجاد کند و از طرفی اداره شهر با استفاده از روش های سنتی در قرن جدید امکان پذیر نیست و ناگریزیم به سمت تجهیزاتی برویم که نیاز امروز مردم است.

ایزدیار تصریح کرد: برخی از شرکت های دانش بنیان بدلیل نبود زیر ساخت ها به پایتخت یا استانهای دیگر مهاجرت کرده اند که در این راستا باید با برنامه ریزی جلوی مهاجرت شرکتها را گرفته و از ظرفیت آنها برای حل معضلات شهری در حوزه های مختلف شهری همچون در بحث حوزه حمل و نقل ترافیک شهری،
تسهیلات رفاهی برای شهروندان استفاده کنیم.

عضو شورای شهر کرج بیان کرد: امیدواریم اقدامات مدیریت شهری و شورای شهر صرفا بر اساس شعار سال و شتاب زده نباشد و از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان به نحو احسن استفاده کرد.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=4339
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای حمایت از شرکت های دانش بنیان مانع از مهاجرت آنها می شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.