تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ 20 شعبان 1445 Thursday, 29 February , 2024
6
دادستان مرکز البرز خبر داد:

جمع آوری معتادان متجاهر در البرز

  • کد خبر : 1579
  • 30 بهمن 1399 - 13:33
جمع آوری معتادان متجاهر در البرز
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهردر استان خبر داد.

به گزارش خبرگوهردشت ، حسن مددی صبح پنجشنبه از اجرای مرحله دوم «طرح جمع آوری معتادان متجاهر» در استان خبر داد و گفت: با پیگیری های دادستانی از شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در یک سال گذشته، طرح جمع آوری معتادان متجاهر از مهرماه سال جاری در استان آغاز شده است.
وی ادامه داد: در مرحله اول اجرای این طرح بیش از ۵۰۰ نفر از معتادان، جمع آوری و در کمپ های منتخب معرفی شده از شورای هماهنگی مراحل اصلاح و بازپروی و بازگشت به جامعه را طی کرده اند.
دادستان عمومی و انقلاب کرج با اشاره به اینکه مرحله دوم این طرح، هم اکنون در حال اجراست بیان کرد: در این مرحله تاکنون بیش از ۷۰۰ نفر شناسایی، جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد تحویل شده اند.
وی با تاکید بر اینکه کلیه مراحل اجرای طرح با نظارت نماینده دادستانی و با حضور نمایندگان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، ادارات کل علوم پزشکی و بهزیستی استان و پلیس مواد مخدر استان در حال انجام است متذکر شد: این نظارت ها، کلیه مراحل از غربالگری تا بازپروری معتادان را شامل می شود.
مددی تصریح کرد: با اجرای این طرح و مبارزه با باندهای توزیع مواد مخدر علاوه بر کاهش عرضه مواد مخدر در استان توسط باندهای توزیع و تقاضا، میزان سرقت های خرد نیز روند نزولی خواهد داشت.
وی از تحقق یکی از مطالبات مردمی در استان البرز در زمینه راه اندازی کمپ ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر در هفته آتی خبر داد و گفت: با آغاز به فعالیت این کمپ، ساماندهی معتادان متجاهر بی بضاعت روند مستمر و منظم داشته و موجب ارتقا امنیت و آسایش عمومی شهروندان خواهد شد.

 

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=1579
  • نویسنده : دبیر خبر
  • ارسال توسط :
  • منبع : گوهردشت
  • دیدگاه‌ها برای جمع آوری معتادان متجاهر در البرز بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.