تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ 12 شعبان 1445 Wednesday, 21 February , 2024
4
مریم قهرمانی صارم؛

تامین ایمنی لازم برای حفظ جان پاکبانان آیا خواسته‌ای نابجاست؟

  • کد خبر : 4455
  • 21 فروردین 1401 - 13:38
تامین ایمنی لازم برای حفظ جان پاکبانان آیا خواسته‌ای نابجاست؟
نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج گفت: تامین ایمنی لازم برای حفظ جان پاکبانان که زحمتکشان واقعی هستند آیا خواسته‌ای نابجاست؟

به گزارش خبر گوهردشت مریم قهرمانی صارم ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار این عزیزان زحمتکش اظهار کرد: در کمتر از یک‌هفته دومین پاکبان زحمتکش نیز در حین انجام وظیفه در یکی از معابر شهر کرج در صانحه تصادف با خودرو جان خود را از دست داد.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج افزود: در هفت ماه گذشته این چهارمین صانحه تصادف منجر به فوت پاکبانان و داغدار شدن یک خانواده دیگر است.

قهرمانی صارم بیان کرد: از شب گذشته تاکنون پیامهای متعددی از سوی پاکبانان خدوم شهر دریافت کرده‌ام که اسباب تاثر و تاسف و شرمندگی‌ست؛ بسیاری از این زحمتکشان و خانواده‌هایشان را از نزدیک میشناسم و به واقع یک خانواده هستیم و این قرابت و نزدیکی غم را دوچندان کرده‌است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: معاونت خدمات‌شهری و پیمانکارانشان چه میکنند،به کدام وظیفه خود عمل نمیکنند که در هفت‌ماه گذشته ۴ خانواده بی‌سرپرست و کودکانشان یتیم شده‌اند.

وی عنوان کرد: همه ما در قبال کوتاهی صورت‌ گرفته مسئولیم که اینگونه جان انسانهایی زحمتکش و خدوم و کم توقع به خطر می‌افتد.

به گفته نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج؛ زبان در دلداری دادن خانواده‌ها و فرزندان پاکبانان زحمتکش و خدوم که در حین انجام وظیفه از میان ما رفتند قاصر است.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=4455
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای تامین ایمنی لازم برای حفظ جان پاکبانان آیا خواسته‌ای نابجاست؟ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.