تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ 12 شعبان 1445 Wednesday, 21 February , 2024
6
معاون وزیر راه:

بازگشایی گره های ترافیکی البرز

  • کد خبر : 1154
  • 23 دی 1399 - 0:16
بازگشایی گره های ترافیکی البرز
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ساخت پروژه های عظیم راه سازی در استان البرز اعلام کرد که از اواخر امسال با افتتاح بخش دیگری از پروژه ها، گره های ترافیکی این استان از جمله کلانشهر کرج به تدریج گشوده می شود.
به گزارش خبرگوهردشت خیرالله خادمی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از آزاد راه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شمال شهرکرج کهعزیزاله شهبازی استاندار البرز و مدیران شهری کرج حضور داشتند، بیان داشت : یکی از پروژه های اصلیراه سازی کشور آزاد راه آبیک – چرمشهر است که کمتر از ۲ ماه آینده زیر بار ترافیک می رود.

وی با اشاره به اعتبار اختصاصی هشت تا ۱۰ هزارمیلیارد تومانی آزاد راه آبیک – چرمشهر ادامه داد: این پروژه مراحل نهایی خود را طی می کند و با افتتاح آن بخش عمده ای از ترافیک استان البرز روان سازی خواهد شد.
آزاد راه آبیک – چرمشهر به طول ۱۵۸ کیلومتر بین استان های قزوین ، البرز و تهران در دست ساخت قرار گرفته است که در واقع کمربند جنوبی استان های البرز وتهران محسوب می شود.
خادمی به وضعیت آزاد راه شهید حاج قاسم سلیمانی در شمال کرج اشاره کرد و گفت : وزارت راه و شهرسازی برای تکمیل این پروژه اعتباری اختصاص داده که در اختیار شهرداری کرج قرار می گیرد.
وی بیان داشت : انتظار می رود تا طی شدن مراحل اداری و بانکی این اعتبار، استانداری البرز و مدیریت شهری کرج از منابع داخلی پروژه را پیش ببرند.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : چندی پیش بخشی از اعتبار اختصاصی وزارت راه و شهرسازی برای این آزاد راه به حساب بانک واریز شد اما به سبب مشکلات بانکی برگشت خورد.
خادمی گفت : در مجموع بخشی از اعتبار این بزرگراه برعهده وزارت راه و شهرسازی است که به طور قطع تامین خواهد شد و مدیریت شهری کرج نگران این موضوع آن نباشند.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=1154
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایرنا
  • دیدگاه‌ها برای بازگشایی گره های ترافیکی البرز بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.