تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ 20 شعبان 1445 Thursday, 29 February , 2024
4
استاندار البرز عنوان کرد؛

اتحاد و همدلی ما راه نفوذ دشمنان را سد می کند/ از مشکلات فرهنگیان آگاه هستم

  • کد خبر : 3429
  • 29 بهمن 1400 - 11:11
اتحاد و همدلی ما راه نفوذ دشمنان را سد می کند/ از مشکلات فرهنگیان آگاه هستم
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: نگذاریم دشمنان از کمبودها و مشکلات ما رخنه کند و موجبات ناراحتی و ناآرامی را برای رسیدن به اهداف پلیدش در کشورمان فراهم کند.

به گزارش خبر گوهردشت، مجتبی عبداللهی در دیدار با جمعی از فرهنگیان استان با بیان اینکه همواره نگاه و احترام ویژه ای برای جایگاه معلمان قائل بوده ام، افزود: معلمان الگوی ارزشمندی برای جامعه هستند و پیشرفت و توسعه کشور در گرو فعالیت و حضور این قشر فرهیخته و فرهنگی است.

وی ادامه داد: رکن اساسی آموزش و پرورش در جامعه، معلمان هستند و کسانی که معلم می شوند عشق به آموزگاری دارند و با دلی آکنده از شوق و علاقه به تعلیم و تربیت می پردازند.

عبداللهی گفت: از گذشته تاکنون مقام برتر احترام و اعتماد مردم را معلمان داشته اند و مردم چشم به رفتار و منش آنها دارند.

وی با بیان اینکه از تمامی مشکلات و مسائل فرهنگیان آگاه هستم، افزود: در تمامی ادوار مسئولیتم با وزارت آموزش و پرورش و سطوح مختلف این وزارتخانه ارتباط سازنده داشته ام و برای حل مسائل برنامه ارائه داده ام.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: متاسفانه به دلایل متعدد که بواسطه اعمال تحریم ها و توطئه های دشمنان علیه ایران اسلامی صورت گرفته با مشکلات عدیده ای برای ارزآوری و صادرات نفتی و غیرنفتی مواجه هستیم.

استاندار البرز افزود: بر این اساس در خصوص موضوعاتی همچون افزایش حقوق و مزایا در گروه های مختلف شغلی وجود دارد که در شرایط فعلی امکانش مهیا نیست.

وی گفت: البته که دولت محترم سیزدهم این موضوع را رها نکرده و با اتخاذ تدابیری ویژه درصدد ایجاد بسترهای لازم جهت افزایش رفاه و آسایش مردم است.

عبداللهی افزود: همچنین دولت محترم از ابعاد مختلف بدنبال درآمد افزایی و چاره اندیشی برای رونق اقتصادی است.

وی گفت: همه در یک کشتی هستیم و باید از هم مراقبت کنیم تا آسیبی متوجه هیچ قشر و گروهی در کشور نشود.

استاندار البرز افزود: تمامی مطالبات فرهنگیان به جا و به حق است ولی باید شرایط کنونی کشورمان نیز در نظر بگیریم.

وی گفت: تمنا دارم که فرهنگیان نیز برای تحقق اهداف توسعه ای استان همراه ما باشند تا در کنار این آرامش و همدلی بتوانیم بستر رفاه و آسایش تمامی اقشار جامعه را فراهم کنیم.

عبداللهی افزود: نگذاریم دشمنان از کمبودها و مشکلات ما رخنه کند و موجبات ناراحتی و ناآرامی را برای رسیدن به اهداف پلیدش در کشورمان فراهم کند.

 

 

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=3429
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای اتحاد و همدلی ما راه نفوذ دشمنان را سد می کند/ از مشکلات فرهنگیان آگاه هستم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.