تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ 12 شعبان 1445 Wednesday, 21 February , 2024
7
نقدی بر عملکرد شهبازی؛

چرا کسی از استاندار البرز سوال نمی‌کند؟

  • کد خبر : 1801
  • 07 فروردین 1400 - 0:13
چرا کسی از استاندار البرز سوال نمی‌کند؟
مرغ، پس از تخم مرغ، گوشت قرمز و روغن این روزها با قیمت های عجیبی در بازار عرضه می‌شود.

مرغ، پس از تخم مرغ، گوشت قرمز و روغن این روزها با قیمت های عجیبی در بازار عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگوهردشت؛ امروز برخی منابع خبری صحبت از مرغ کیلویی ۴۵ هزار تومان می‌کنند و عده ای دیگر از نبود مرغ در بازار می‌نالند.
این وضعیت بازار در استان البرز درحالی روز به روز بدتر می‌شود که شهبازی(استاندار البرز) در جلسه‌ای (حدود ۳ هفته پیش) گفته بود البرز در کالاهای اساسی کمبودی ندارد.

اگرچه موضوع مصاحبه های اینچنینی استاندار برای نخستین بار نیست که در رسانه های دولتی با آب و تاب منتشر می‌شود، ولی سکوت برخی دلسوزان البرز نیز جای سؤال دارد.

از نمایندگان استان البرز (عسگری، عباسی و حدادی) تا آنهاییکه بخاطر برخی اظهارنظرها جامه دریده و حرف از اصلاح امور میزنند این همه سکوت جای تعجب داشت.

براستی شهبازی، استاندار البرز در آمارها و اتفاقات استانی، عملکرد موفقی داشته که اینطور همه استان سکوت پیشه کردند؟

آیا یک استاندار نمی‌تواند با تصمیم‌گیری به جا و درست، مثل جلسه با مرغدارها(همچون سالهای گذشته)، وضعیت بازار را کمی متعادل تر کند؟

در مدیریت جلوگیری از شیوع کرونا، دقیقاً محدودیت هایی که در البرز انجام شد چه بود؟

در سرمایه‌گذاری، آیا رتبه ۲۶ ام کشور برازنده استانیست که همسایه تهران است؟

چرا کسی از وضعیت تولید واحد‌های صنعتی در اشتهارد، کرج و ساوجبلاغ از شهبازی سؤالی نمی‌کند؟

چرا کسی از انتصاب برخی مدیران اقتصادی شهبازی که عدم تصمیم گیری آنها بخصوص در این روزهای حساس می‌توانست به وضعیت نابسامان بازار کمی آرامش دهد، سوالی نمی‌پرسد؟

آنقدر این سکوت ها ادامه پیدا کرد که خانه و آشپزخانه مردم بیچاره را تحت تأثیر قرارداد و حالا روغن، مرغ و تخم‌مرغ هم دغدغه‌ استان شده!

اگر نمایندگان مجلس یا دلسوزان استان، تخم‌مرغ و روغن مصرف نمی‌کنند و این شب‌ها به جای رصد بازار، پیگیر «گاندو» و «نون خ» نیستند، لااقل کمی با مردم همدردی کنند، اصلاح وضعیت پیشکش!

جالب اینجاست معدود افرادی که به این عملکرد منتقد هستند با مشکلات مختلفی روبرو می‌شوند و یک تنه باید پاسخگوی این نهاد و آن اداره و فلان سازمان باشند.

اما همان سکوت کنندگان بدانند یتیمی که در مناطق محروم استان توان خرید ابتدایی ترین مایحتاج مصرفی خود را ندارد و پدری که شب عیدی شرمنده خانواده اش شده، آهَش دامن گیر است و خوش شانس باشند که در همین دنیا، دامنشان را بگیرد.

شما همچنان سکوت کنید و «نون خ» ببینید.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=1801

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1