تاریخ : سه شنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۲ 12 ربيع أول 1445 Tuesday, 26 September , 2023
1
فاطمه منعمی؛

نیروهای بازخرید شهرداری تعیین تکلیف شوند/تذکرات شورا اساسی بررسی شود

  • کد خبر : 7753
  • 06 آذر 1401 - 16:38
نیروهای بازخرید شهرداری تعیین تکلیف شوند/تذکرات شورا اساسی بررسی شود
دبیر شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر تعیین و تکلیف هر چه سریعتر نیروهای بازخرید شهرداری گفت: آمار و لیست بازخریدی کارکنان مجموعه شهرداری هر چه سریعتر به شورای شهر جهت بررسی و اقدام ارسال شود.

به گزارش خبرگوهردشت، فاطمه منعمی در نطق پیش از دستور هشتاد و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر که با حضور شهردار کرج، معاونین و مدیران شهری برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج خطاب به شهردار کرج اظهار کرد: وقتی تذکر من به رئیس اداره یا بعضا کارشناس ارجاع می شود، از دست او چه کاری بر می آید؟ فقط تذکر مرا پاسخ می دهد اما آیا جلسه ای در شهرداری تشکیل می شود؟ موضوع بررسی یا برای آن راهکاری ارائه می شود؟

وی بیان کرد: یک فرآیند قانونی داریم و آن هم اینکه تذکر مطرح شده ما در صحن به شهرداری ارسال و به کارشناس یا رئیس اداره مربوطه ارجاع د اده می شود که شاید گره کوچکی در کار باشد و با راه کاری برطرف شود.

دبیر شورای اسلامی شهر کرج ادامه داد: انتظار ما از شهرداری این است که اگر موضوعی عنوان می شود، مطالب و تذکری بیان می شود در این راستا جلسه ای تشکیل تا ضمن بررسی مشخص شود از کجا قابلیت حل شدن دارد؟

وی تصریح کرد: هدف شورای شهر تعامل است و اگر تذکری از سوی اعضای شورای شهر عنوان می شود قرار است موضوعی با دادن تذکر حل شود و تا زمانی که از موضوعی یقین حاصل نشود، مطرح نمی شود.

منعمی به سبک کردن بدنه شهرداری اشاره کرد و گفت: انتظار داریم آمار بازخریدی ها هر چه زودتر به شورا ارسال شود زیرا جمع آوری امضاهای مربوطه زمانبر است و بازخریدی ها تا دی ماه سال جاری بیشتر برای این موضوع فرصت ندارند.

 

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=7753
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای نیروهای بازخرید شهرداری تعیین تکلیف شوند/تذکرات شورا اساسی بررسی شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.