تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ 12 شعبان 1445 Wednesday, 21 February , 2024
8

اخراج خبرنگاران از جلسه علنی شورا توسط رییس شورای شهر کرج

  • کد خبر : 2683
  • 18 مرداد 1400 - 10:25
اخراج خبرنگاران از جلسه علنی شورا توسط رییس شورای شهر کرج
درحالیکه شفافیت، عدالت و انقلابی بودن از شعارهای بسیاری از اعضای شورای ششم شهر کرج بود، جواد چپردار رئیس شورای شهر در اقدامی عجیب و هنگام رأی گیری رؤسای کمیسیون‌ها خواستار خروج خبرنگاران از جلسه شد.

به گزارش خبرگوهردشت، درحالیکه شفافیت، عدالت و انقلابی بودن از شعارهای بسیاری از اعضای شورای ششم شهر کرج بود، جواد چپردار رئیس شورای شهر در اقدامی عجیب و هنگام رأی گیری رؤسای کمیسیون‌ها خواستار خروج خبرنگاران از جلسه شد.

وی گفت: جلسه غیرعلنی نیست، ولی بهتر است کسی به جز اعضا داخل نباشند و در این هنگام دبیر سالن جلسات از خبرنگاران و حاضرین خواست جلسه را ترک کنند که با واکنش روبرو شد.

آقای چپردار، شما اصلا در جایگاهی نیستید که شخصاً برای خروج خبرنگاران تصمیم بگیرید و کمی ادب و احترام را از سایر اعضایی یاد بگیرید که به این رفتار شما تذکر دادند.

مگر می‌شود جلسه علنی باشد، ولی دستور خروج دیگران را از صحن علنی شورا بدهید؟

اگر قرار به خروج خبرنگاران از جلسه است، پس جلسه را غیرعلنی کنید و شعار شفافیت و مبارزه بافساد سر ندهید؛ چون برخلاف بسیاری از اعضاء شما رفتار متضادی دارید.

در این بین از اعضایی که از ابتدا پای شعار خود ایستادند و اعلام کردند جلسه علنی می‌باشد و با نشستن بر صندلی های شورا جوگیر نشدند، (محمدی، رحیمی، قاسمپور، اعتصامی، سعیدی سیرایی و حاجی قاسمی و ایزدیار) تشکر کرده و امیدواریم به رئیس کم تجربه بیآموزند که «ادب مرد به از صندلی شورای اوست.»

آقای چپردار،‌ نوشتن مطالب بلند بالا در فضای مجازی هنر نیست، اجرا به اونها هنره؛

این در حالی است که، مصطفی سعیدی سیرایی، سرپرست شهرداری کرج امروز در صحن شورا اعلام کرد «چون هیچ موضوع محرمانه ای با مردم شهرمان کرج نداریم، درب تمام اتاقهای مدیران شهرداری، مناطق و سازمانها باید به روی مردم باز باشد و شهروندان اجازه دارند در تمام کمیسیون‌ها و جلسات شهرداری (چون سرّی، محرمانه و امنیتی نیست) حضور داشته باشند.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه : https://khabargohardasht.ir/?p=2683
  • نویسنده : دبیرخبر
  • ارسال توسط :
  • منبع : گوهردشت
  • دیدگاه‌ها برای اخراج خبرنگاران از جلسه علنی شورا توسط رییس شورای شهر کرج بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.